DPX202170DT-4149A1
Product Categories
AI CHIPLINK LIMITED
Contact Now
DPX202170DT-4149A1
DPX202170DT-4149A1
RF Diplexer 824MHz ~ 960MHz / 1.71GHz ~ 2.17GHz 0805 (2012 Metric), 6 PC Pad