DPX105950DT-6112A2
Product Categories
AI CHIPLINK LIMITED
Contact Now
DPX105950DT-6112A2
DPX105950DT-6112A2
RF Diplexer 2.4GHz ~ 2.5GHz / 4.9GHz ~ 5.95GHz 0402 (1005 Metric), 4 PC Pad