IXFH18N100Q3
Product Categories
AI CHIPLINK LIMITED
Contact Now
IXFH18N100Q3
IXFH18N100Q3
N-Channel 1000 V 18A (Tc) 830W (Tc) Through Hole TO-247AD (IXFH)