ANT5320LL24R2455A
Product Categories
AI CHIPLINK LIMITED
Contact Now
ANT5320LL24R2455A
ANT5320LL24R2455A
2.4GHz, 5GHz WLAN Chip RF Antenna 2.39GHz ~ 2.51GHz, 4.55GHz ~ 5.45GHz 2.17dBi, 3.51dBi Solder Surface Mount