MRF6V2300NR1
Product Categories
AI CHIPLINK LIMITED
Contact Now
MRF6V2300NR1
MRF6V2300NR1
RF Mosfet 50 V 900 mA 220MHz 25.5dB 300W TO-270 WB-4