MIXA40WB1200TED
Product Categories
AI CHIPLINK LIMITED
Contact Now
MIXA40WB1200TED
MIXA40WB1200TED
IGBT Module PT Three Phase Inverter with Brake 1200 V 60 A 195 W Chassis Mount E2