IXA60IF1200NA
Product Categories
AI CHIPLINK LIMITED
Contact Now
IXA60IF1200NA
IXA60IF1200NA
IGBT Module PT Single 1200 V 88 A 290 W Chassis, Stud Mount SOT-227B