FF450R12ME4
Product Categories
AI CHIPLINK LIMITED
Contact Now
FF450R12ME4
FF450R12ME4
IGBT Module Trench Field Stop Half Bridge Inverter 1200 V 450 A 20 mW Chassis Mount AG-ECONOD