CP25TD1-24A
Product Categories
AI CHIPLINK LIMITED
Contact Now
CP25TD1-24A
Part Number : CP25TD1-24A
Manufacturer : Powerex, Inc.
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : CP25TD1-24A.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : CP25TD1-24A More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Input : Three Phase Bridge Rectifier
NTC Thermistor : Yes
Max Collector Current : 25 A
Collector Emitter Voltage (VCEO) : 2.5 V
Products Category : Discrete Semiconductor - Transistors - IGBTs - Modules
Qty : 509 In Stock
Applications : Advanced driver assistance systems (ADAS) Motor drives Wearables (non-medical)
Mount : Through Hole
Input Capacitance : 4.94 nF
Max Power Dissipation : 138 W
Collector Emitter Breakdown Voltage : 1.2 kV