GWM100-0085X1-SMD SAM
Product Categories
AI CHIPLINK LIMITED
Contact Now
GWM100-0085X1-SMD SAM
Part Number : GWM100-0085X1-SMD SAM
Manufacturer : Wickmann / Littelfuse
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : GWM100-0085X1-SMD SAM.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : GWM100-0085X1-SMD SAM More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Mount : Surface Mount
Case/Package : 100
Drain to Source Voltage (Vdss) : 85 V
Products Category : Discrete Semiconductor - Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays
Qty : 820 In Stock
Applications : Infotainment & cluster Grid infrastructure Enterprise projectors
Rds On Max : 6.2 mΩ
Continuous Drain Current (ID) : 103 A