SL23EP08ZC-1H
Category : Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers
Ratio - Input:Output : 1:9
Product Status : Obsolete
Mounting Type : Surface Mount
Package : Tube
Differential - Input:Output : No/No
Series : -
DigiKey Programmable : Not Verified
Divider/Multiplier : Yes/Yes
Supplier Device Package : 16-TSSOP
Mfr : Skyworks Solutions Inc.
Frequency - Max : 220MHz
Voltage - Supply : 2.3V ~ 3.6V
Base Product Number : SL23EP08
Package / Case : 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Output : LVCMOS
Operating Temperature : 0°C ~ 70°C
PLL : Yes with Bypass
Input : Clock
Number of Circuits : 1
Description : IC BUFFER 220MHZ 8CH3.3V 16TSSOP
Contact Now
IC 220MHz 1 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)