FSUSB30L10X
Category : Integrated Circuits (ICs) Interface Analog Switches - Special Purpose
Product Status : Obsolete
Features : Break-Before-Make, USB 2.0
Mounting Type : Surface Mount
Package : Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel®
Series : -
-3db Bandwidth : 720MHz
On-State Resistance (Max) : 10Ohm
Supplier Device Package : 10-MicroPak™
Mfr : onsemi
Voltage - Supply, Dual (V±) : -
Applications : USB
Multiplexer/Demultiplexer Circuit : -
Voltage - Supply, Single (V+) : 3V ~ 4.3V
Number of Channels : 1
Package / Case : 10-UFQFN Exposed Pad
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C (TA)