IM69D130V01
Product Categories
AI CHIPLINK LIMITED
Contact Now
IM69D130V01
Product Category : Microphones
Type : MEMS (Silicon)
Size / Dimension : 0.157" L x 0.118" W (4.00mm x 3.00mm)
S/N Ratio : -
Voltage - Rated : -
Manufacturer : Infineon Technologies
Impedance : -
Minimum Quantity : 1000
Ratings : -
Port Location : Bottom
Height (Max) : 0.051" (1.30mm)
Termination : Solder Pads
Sensitivity : -36dB ±1dB
Part Status : Active
Packaging : Tape & Reel (TR)
Direction : Omnidirectional
Output Type : Digital, PDM
Voltage Range : 1.62V ~ 3.6V
Shape : Rectangular
Current - Supply : 1.3mA
Series : -
Frequency Range : 20Hz ~ 20kHz